"جاذبه های خارجی"

 • ثروتمندترین کشورهای جهان

  ثروتمندترین کشورهای جهان

  موقعیت جغرافیایی و به عبارت دیگر لوکیشن تاثیر زیادی در ثروت کشورهای پولدار دارد.کشورهای آسیایی در رده های بالای تولید ناخالص داخلی جایی ندارند. این موضوع را می توان به عدم دسترسی مناسب بسیاری از کشورهای آسیایی به منابع مهم و روش اشتباه کار کردن مردم آنها مربوط دانست. نباید نادیده گرفت که بسیاری از کشورهای آسیایی سالهای متوالی درگیر جنگ بودند و از رشد اقتصادی جا ماندند اما کشورهایی هم که جنگی در بین آنها در نگرفته باز هم اغلب اقتصادی قوی ندارند.اگر وضعیت اقتصادی کشورهای ثروتمند دنیا و غیر ثروتمند را باهم مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که کشورهایی ثروت بیشتری دارند که در زمینه تولید قوی عمل کرده اند و تولیدات خود را در بازار جهانی عرضه می کنند اما کشورهای جهان سوم و فقیرتر نقش ناچیزی در بازارهای بین المللی دارند و در نتیجه متوجه خواهید شد که ثروت و قدرت به دو بازوی اصلی این کشورها تبدیل شده اند.
  -
  luxury country
  ... بیشتر بخوانید
 • بهترین شهرهای توریستی مالزی

  بهترین شهرهای توریستی مالزی

  یکی از زیباترین مقاصد توریستی آسیا کشور مالزی است. اغلب تورهای مالزی به مقصد شهر کوآلالامپور ارائه می‌شوند اما کشور مالزی شهرهای فوق العاده زیبای دیگری دارد که می‌توانید از آنها دیدن کنید.
  -
  cites of malasiya
  ... بیشتر بخوانید
 • دیدنی های باکو

  دیدنی های باکو

  شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان است و یک شهر ساحلی محسوب می شود. باکو در غرب آذربایجان واقع شده و با ایران از طریق دریای خزر مرز آبی مشترک دارد.
  -
  baku
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های رم

  جاذبه های رم

  شهر زیبای رم که بسیاری آن‌را با لقب شهر ابدی می‌شناسند، بزرگترین و پر‌جمعیت‌ترین شهر ایتالیاست که روزگاری پایتخت جهان و قلب امپراطوری عظیم رم بوده. این شهر شگفت‌انگیز با تاریخچه ۲۵۰۰ ساله‌اش، بنا‌های تاریخی و موزه‌های بی‌نظیری که در خود جای داده، مهم‌ترین و اصلی‌ترین مقصد گردشگران ایتالیا و حتی قاره سبز اروپاست.
  -
  Attractions in roma
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های گردشگری اتریش

  جاذبه های گردشگری اتریش

  پایتخت اتریش شهر وین Vienna نام دارد که مهد موسیقی دنیا و پایتخت گردشگری تجاری اروپا MICE نیز محسوب می‌شود. اتریش در منطقه‌ی معتدل اروپا قرار دارد که به دلیل وجود کوه‌های آلپ، آب‌وهوای آن کوهستانی می‌باشد.
  -
  Attractions in otrish
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های گردشگری تاریخی توکیو

  جاذبه های گردشگری تاریخی توکیو

  شهر توکیو جاذبه‌های گردشگری و مناطق دیدنی بسیاری دارد که شامل مکان‌های تفریحی، جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، خیابان‌های معروف توکیو و مراکز خرید آن می‌باشد. در ادامه به معرفی دیدنی‌های تاریخی شهر توکیو می‌پردازیم.
  -
  Attractions in tokyo
  ... بیشتر بخوانید
 • مشهورترین قصرهای آلمان

  مشهورترین قصرهای آلمان

  قلعه‌ها از دیدنی‌ترین اماکن این قاره سرسبز هستند و بهتر است برنامه‌ریزی داشته باشید و از تماشای آن‌ها غافل نشوید.پس با پروازتاپ همراه شوید.
 • جاذبه های سن پترزبورگ

  جاذبه های سن پترزبورگ

  شهر سن پترزبورگ جاذبه ها و تجربیاتی غنی برای ارائه به توریست ها در اختیار دارد. این جاذبه ها شامل کاخ های دیدنی امپراتوری تا موزه های عجیب و هیجان انگیز، از سفر با قایق بر روی رودخانه باشکوه شهر تا پیاده روی بر قدمگاه بزرگان ادب و هنر سن پترزبورگ می باشند.
  -
  Attractions in Saint Petersburg
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های پوکت

  جاذبه های پوکت

  پوکت یکی از شگفت‌انگیزترین جزایر توریستی در جهان است که در جنوب‌غربی کشور تایلند قرار گرفته است. این جزیره دیدنی میان گردشگران جایگاه ویژه‌ای دارد.
  -
  Attractions in Phuket
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های ترابزون

  جاذبه های ترابزون

  شهر ترابزون در کشور ترکیه شهری ساحلی و در مجاورت دریای سیاه در شمال شرقی ترکیه واقع شده است. این شهر در گذشته دروازه ای تجاری به ایران و قفقاز به شمار می رفته و محلی برای تبادل پارچه های ابریشمی و کتان بوده است. تنوع نژادی و مذهبی در این شهر بسیار به چشم می خورد و علتش هم موقعیت جغرافیایی آن است.
  -
  Attractions in trabzon
  ... بیشتر بخوانید