09150028089

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

دسته "جاذبه های خارجی"

 • جاذبه های بوداپست
  -
  Attractions in budapest
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های استانبول

  جاذبه های استانبول

  یکی از بزرگترین شهرهای جهان و بزرگ‌ ترین شهر کشور ترکیه است که در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر قرار دارد که این تنگه دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌ کند و به عبارتی استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد و در ضمن زمانی که این شهر در دهه 660 پیش از میلاد بنا نها شد ، بوزانتیون نامیده شد که از نام شخصی به بوزاس گرفته شده بوده است.
  -
  Attractions in Istanbul
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های کوالالامپور

  جاذبه های کوالالامپور

  کوالالامپور، بزرگترین شهر و پایتخت مالزی است که تلفیقی از فرهنگ، سنت قدیمی و بافت مدرن را در خود گنجانده است به گونه‌ای که در کنار آسمان‌خراش‌های لوکس و جدید می‌توانید عمارت‌هایی با عمری طولانی را تماشا کنید.
  -
  Kuala Lumpur Attractions
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های تفلیس

  جاذبه های تفلیس

  شهر تفلیس بزرگترین شهر گرجستان می باشد که حدود 1.5 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت گرجستان است. این شهر در ۱۲۰ کیلومتری رشته کوه قفقاز و ۲۵۰ کیلومتری دریای سیاه قرار گرفته است.
  -
  Tbilisi Attractions
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های لوگانو

  جاذبه های لوگانو

  سوئیس کشوری زیبا و مسحورکننده است و با طبیعت خارق العاده اش مسافران زیادی را به سمت خود جذب میکند. لوگانو یکی از شهرهای سوئیس است که در کنار دریاچه ای به همین نام، در بخش ایتالیایی زبان تیچینو و در جنوب رشته کوه آلپ قرار گرفته است. لوگانو در بین شهرهای سوئیس به عنوان تفرجگاهی زیبا و آرامش بخش شهرت پیدا کرده است و مسافران زیادی از نقاط مختلف اروپا و همین طور سرتاسر جهان برای استراحت و لذت بردن از آرامش طبیعت به این منطقه می آیند.
  -
  Attractions in Lugano City
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های پاتایا

  جاذبه های پاتایا

  پاتایا یکی از شهرهای زیبای گردشگرپذیر تایلند است که دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری زیادی برای عرضه به مسافرانی را دارد که عازم این کشور شده‌اند.پاتایا شهری در ساحل شرقی خلیج تایلند است که در ۲۹ ژوئن ۱۳۹۵ به‌عنوان یک منطقه‌ی تفریحی شکل گرفت. زمستان‌های این شهر خشک و دارای آب و هوای بسیار مطلوبی است، اما در ماه آوریل، هوا بسیار گرم می‌شود. فصل‌های بارانی اساسا از ماه مه تا نوامبر طول می‌کشند، ولی در طول ماه‌های سپتامبر و اکتبر بارش شدیدتری را شاهد خواهیم بود. در پاتایا، باران به‌جای بارش نم نم و طولانی، بیشتر به‌صورت رگباری و کوتاه مدت می‌بارد.
  -
  Attractions in Pattaya
  ... بیشتر بخوانید

کلیه حقوق سامانه متعلق به سیدونیا می باشد

مشهد : بلوار صیاد شیرازی بین صیاد ۱۱ و ۱۳ ساختمان ایساتیس طبقه ۱ واحد ۱
info@parvaztop.com