09369907017

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

"جاذبه های خارجی"

 • جاذبه های گردشگری تاریخی توکیو

  جاذبه های گردشگری تاریخی توکیو

  شهر توکیو جاذبه‌های گردشگری و مناطق دیدنی بسیاری دارد که شامل مکان‌های تفریحی، جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، خیابان‌های معروف توکیو و مراکز خرید آن می‌باشد. در ادامه به معرفی دیدنی‌های تاریخی شهر توکیو می‌پردازیم.
  -
  Attractions in tokyo
  ... بیشتر بخوانید
 • مشهورترین قصرهای آلمان

  مشهورترین قصرهای آلمان

  قلعه‌ها از دیدنی‌ترین اماکن این قاره سرسبز هستند و بهتر است برنامه‌ریزی داشته باشید و از تماشای آن‌ها غافل نشوید.پس با پروازتاپ همراه شوید.
 • جاذبه های سن پترزبورگ

  جاذبه های سن پترزبورگ

  شهر سن پترزبورگ جاذبه ها و تجربیاتی غنی برای ارائه به توریست ها در اختیار دارد. این جاذبه ها شامل کاخ های دیدنی امپراتوری تا موزه های عجیب و هیجان انگیز، از سفر با قایق بر روی رودخانه باشکوه شهر تا پیاده روی بر قدمگاه بزرگان ادب و هنر سن پترزبورگ می باشند.
  -
  Attractions in Saint Petersburg
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های پوکت

  جاذبه های پوکت

  پوکت یکی از شگفت‌انگیزترین جزایر توریستی در جهان است که در جنوب‌غربی کشور تایلند قرار گرفته است. این جزیره دیدنی میان گردشگران جایگاه ویژه‌ای دارد.
  -
  Attractions in Phuket
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های ترابزون

  جاذبه های ترابزون

  شهر ترابزون در کشور ترکیه شهری ساحلی و در مجاورت دریای سیاه در شمال شرقی ترکیه واقع شده است. این شهر در گذشته دروازه ای تجاری به ایران و قفقاز به شمار می رفته و محلی برای تبادل پارچه های ابریشمی و کتان بوده است. تنوع نژادی و مذهبی در این شهر بسیار به چشم می خورد و علتش هم موقعیت جغرافیایی آن است.
  -
  Attractions in trabzon
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های کرواسی

  جاذبه های کرواسی

  کرواسی کشوری در جنوب مرکزی اروپاست که جمعیتی حدود ۴ میلیون نفر دارد. زبان رسمی آن ها کرواتی است. شهرهای تاریخی و طبیعت بکر و دست نخورده، ویژگی های کشور کرواسی است. پایتخت پویای این کشور، زاگرب جایگاه بهترین موزه‌ها، گالری‌ها، رستوران ها و مراکز خرید کشور است. در کل جاذبه های کرواسی بسیار متنوع می باشند. در امتداد سواحل کشور، شهرهای باستانی با ساختمان های سنگی قدیمی به چشم می خورد.
  -
  Attractions in Croatia
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های قبرس

  جاذبه های قبرس

  قبرس جزیره‌ای است که در شمال ترکیه و میانه‌ی دریای مدیترانه واقع شده است؛ جزیره‌ای که به داشتن آب‌و‌هوایی گرم و سواحل چشم‌نواز معروف است
  -
  Attractions in Cyprus
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های چین

  جاذبه های چین

  چین‎ ‎با نام رسمی‎ ‎جمهوری خلق چین پرجمعیت‌ترین کشور دنیا‎ ‎با بیش از 3/1 میلیارد نفر سکنه‌است. این‎ ‎کشور‎ ‎که در شرق قاره‎ ‎آسیا‎ ‎واقع ‏شده توسط‎ ‎حزب کمونیست چین‎ ‎در قالب نظام تک‌حزبی‎ ‎اداره می‌شود‎.‎‏ پایتخت این کشور پکن می باشد . ‏‏
  -
  Attractions in CHINA
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های آنتالیا

  جاذبه های آنتالیا

  آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه محسوب می شود که شهر آنتالیا در غرب کشور ترکیه و در شمال دریای مدیترانه واقع شده است.آنتالیا تابستان های داغ و زمستان معتدل بارانی دارد. آنتالیا در حدود 300 روز از سال آفتابی است و در فواصل ماه های آوریل تا نوامبر می توان در آب های آنتالیا شنا کرد.
  -
  Attractions in antalya
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های زوریخ

  جاذبه های زوریخ

  زوریخ، بهترین شهر دنیا برای زندگی و بهشتی در دل اروپا و بدون شک از زیباترین شهرهای سوئیس است. زوریخ همچنین به‌عنوان قطب اقتصادی و پایتخت فرهنگی سوئیس شناخته می‌شود.
  -
  Attractions in zurich
  ... بیشتر بخوانید