"جاذبه های داخلی"

 • بهترین روستاهای ایران

  بهترین روستاهای ایران

  کشور زیبای‌ ایران دیدنی‌های متعددی دارد که از میان آنها چند صباحی‌ست که روستاها و روستاگردی توجه افراد بیشتری را به خود جلب کرده‌اند.با پروازتاپ همراه شوید تا روستاهایی که معروف‌تر هستند و لقب بهترین روستاهای ایران را یدک می‌کشند بشناسید.
 • جاذبه های گرگان

  جاذبه های گرگان

  گرگان یکی از شهرهای بسیار زیبای شمال کشور است که شاید نامش و تمام جاذبه های زیبای طبیعیش در زیر سایه ی شهرهای استان های مازندران و گیلان قرار گرفته باشد و همه این شهر را آن طور که باید و شاید نشناسندش. گرگان مرکز استان گلستان است و در قسمت شرقی شمال ایران قرار گرفته است.
  -
  Attractions in gorgan
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های چابهار

  جاذبه های چابهار

  چابهار در کنار آب‌های عمان و اقیانوس هند قرار گرفته است که به علت موقعیت جغرافیایی که دارد، باعث شده یکی از گرم‌ترین شهرهای ایران در زمستان و یکی از خنک‌ترین شهرها در تابستان به شمار رود. البته به علت نزدیکی به دریا، در ماه‌ های اردیبهشت و خرداد به نهایت رطوبت هوا خواهد رسید و حالت شرجی پیدا می‌کند.
  -
  Attractions in chabahar
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های تهران

  جاذبه های تهران

  تهران شهری با قدمت زیاد است که از نظر تاریخی میتواند بسیاری از نیازهای گردشگری را رفع کند.
  -
  Attractions in tehran
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های کرمان

  جاذبه های کرمان

  شهر کرمان ، یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان درجنوب شرقی ایران است . کرمان به لحاظ تاریخی جزو پنج شهر اول ایران به شمار می‌رود
  -
  Attractions in kerman
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های همدان

  جاذبه های همدان

  شهر همدان که در گویش هِمِدان نامیده می شود در گذشته با اسامی مختلفی مثل اَمدانه، هگمتانه، اکباتان، آمدانه، آنادانا و … نامیده می شده است و نام همدان ظاهرا برگرفته از آمدانه یا آمادای به معنی محل تجمع و سکونت مادها می باشد.
  -
  Attractions in hamedan
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های ساری

  جاذبه های ساری

  ساری از شهرهای پرجمعیت و مرکز استان مازندران است. قدمت ساری به پنج‌هزار سال قبل می‌رسد. در کتاب‌های تاریخی زمان احداث این شهر را به سال اول هجری‌ قمری نسبت داده‌اند. این شهر در زمان قاجار چند سال پایتخت بوده است.
  -
  Attractions in sari
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های یزد

  جاذبه های یزد

  یزد یکی از شهرهای تاریخی ایران است که قدمت جاذبه های آن سبب شده این شهر جزء اولین شهر تاریخی خشتی ایران و دومین شهر تاریخی جهان قرار دارد. با توجه به فراوانی جاذبه های شهر یزد و بناهای خشتی، این که نام این شهر تاریخی در سازمان یونسکو به ثبت رسیده از آن به عنوان یک شهر بین المللی هم یاد می شود. یزد به شهر بادگیر ها و قنات ها مشهور است.
  -
  Attractions in yazd
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های قشم

  جاذبه های قشم

  قشم، یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین جزایر ایران است که به دلیل زیبایی‌های طبیعی و تاریخی، همچون گوهری مثال‌زدنی در جنوب کشور می‌درخشد.
  -
  Attractions in gheshm
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های بندرعباس

  جاذبه های بندرعباس

  بندرعباس از مناطق توریستی و پر طرفدار ایران برای گردشگران است. بزرگترین بندر ایران، که قدمت‌ آن به 485 سال، قبل از میلاد باز می‌رسد، بندری تاریخی و پر فراز و نشیب بر تقاطع خلیج فارس و دریای عمان است.
  -
  bandarabbas Attractions
  ... بیشتر بخوانید