"ویزا"

 • ویزای اتریش

  ویزای اتریش

  ویزای اتریش را می‌توان یکی از سخت ترین ویزای کشورهای حوزه شینگن دانست. وقت سفارت اتریش مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید به دفتر کارگزاری ویزای این کشور مراجعه کنید. گردش حساب و تمکن مالی تاثیرگذار ترین مدارک ویزای شینگن اتریش می‌باشند.
  -
  Austria visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای چین

  ویزای چین

  برای دریافت ویزای چین نیازی به گرفتن وقت سفارت ندارید. ویزای توریستی چین در ۳ نوع عادی، فوری و خیلی فوری اعطا می‌شود. ویزای توریستی چین برای مدت زمان ۳ ماه معتبر است اما با این ویزا فقط تا ۳۰ روز می‌توانید در چین اقامت داشته باشید.
  -
  china visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای ژاپن

  ویزای ژاپن

  درخواست ویزای توریستی ژاپن باید از طرف شخص متقاضی و یا نماینده قانونی ایشان به سفارت این کشور در تهران ارائه شود
  -
  jpan visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای روسیه

  ویزای روسیه

  برای گرفتن ویزای روسیه نیازی به وقت مصاحبه ندارید. از آن‌جایی که حضور متقاضی در سفارت روسیه الزامی نیست، می‌توانید تمام مراحل گرفتن ویزای خود را به کارگزار (سیدونیا) ویزا بسپارید.
  -
  Russia visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای دانمارک

  ویزای دانمارک

  برای اخذ ویزای دانمارک، حتما باید دعوتنامه ارائه کنید. وقت سفارت ویزای دانمارک مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به دفتر کارگزاری ویزای دانمارک مراجعه کنید. حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری پس از ارائه درخواست، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود. توجه داشته باشید که بدون دعوتنامه موفق به اخذ ویزای دانمارک نمی‌شوید.
  -
  visa denmark
  ... بیشتر بخوانید
 • همه چیز درباره ی ویزا

  همه چیز درباره ی ویزا

  ما ایرانی ها برای سفر به بیشتر کشورهای دنیا احتیاج به ویزا داریم پس خوب است که اطلاعات کافی درباره ویزا، چگونگی گرفتن ویزا، انواع ویزا و شرایط اخذ ویزا را داشته باشیم.
  -
  All about Visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای کانادا

  ویزای کانادا

  دریافت ویزای کانادا به ظاهر دشوار می آید اما داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه اخذ ویزای کانادا میتواند کارتان را خیلی راحت تر کند . دو نمونه از مهم تریرن عوامل صدور ویزای کانادا ، سابقه سفر خوب و داشتن دعوت نامه معتبر می باشد این نکته را هم فراموش نکنید که ارائه مدارک خواسته شده از طرف سفارت و چگونگی آپلود مدارک بسیار مهم می باشد.
  -
  canada visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای شینگن

  ویزای شینگن

  ۲۶ کشور اروپایی پیمان شینگن را امضاء کرده اند که بر اساس یکی از قوانین آن می توانید با گرفتن ویزای یکی از این کشورها به ۲۵ کشور دیگر هم سفر کنید.
  -
  Shingen visa
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای هلند

  ویزای هلند

  هلند کشوری است که بسیاری از افراد به خاطر محیط آرام و زیبای آن و همچنین دانشگاه های خوب آن، برای گردش و تحصیل انتخاب می کنند. برای ورود به کشور هلند، داشتن ویزای هلند از شروط مهم است و هر شخصی بعد از گذرنامه باید ویزای هلند را جهت اجازه ورود به کشور هلند داشته باشد.
  -
  Netherlands VISA
  ... بیشتر بخوانید
 • ویزای سوئیس

  ویزای سوئیس

  سوئيس یکی از کشورهای اروپایی است که در منطقه شینگن قرار دارد و ورود به خاک آن مستلزم دریافت ویزا قبل از سفر است.
  -
  switzerland visa
  ... بیشتر بخوانید