09369907017

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

جاذبه های لوگانو

۱۳۹۸ ۱۸ آبان

دریاچه لوگانو

بدون شک یکی از زیباترین دریاچه های سوئیس میباشد. دور تا دور این دریاچه را کوه های پوشیده از درخت احاطه کرده اند که با شیبی ملایم به آب منتهی می شوند. قایق های تفریحی متعددی در این دریاچه وجود دارند که از سواحل مختلف مسافران را به گردشگری لذت بخش در سطح دریاچه می برند. از جمله مشهورترین آن ها، کشتی کروز صبحگاهی و کروز پانورامیک است.

کلیسای سن لورنزو

کلیسای سن لورنزو یا کلیساس سن لارنس یکی دیگر از جاذبه های شهر لوگانو است که با سبک معماری رنسانس و سنگ های سفیدش مثل یک جواهر خوشرنگ در زمینه شهر می درخشد. کلیسای جامع در قرن شانزدهم ساخته شده و سبک معماری اش بیشتر شبیه به سبک رمانسک است. سه درب ورودی این کلیسا با گچ کاری ها و نقش و نگارهای زیبا و مخصوص دوره رنسانس مثل تصویر پرندگان و فرشتگان تزیین شده است.

پارک چیویکو

یکی دیگر از جاذبه های شهر لوگانو پارکی فوق العاده زیبا به نام چیویکو است که در شرق مرکز شهر قرار گرفته است. این پارک در کنار دریاچه قرار گرفته و علاوه بر چشم انداز بی نظیر و زیبا، امکانات و خدمات مختلفی مثل یک کتابخانه و مرکز کنفرانس هم دارد. از این پارک می توانید منظره غروب آفتاب را در زمینه دریاچه لوگانو مشاهده کنید.

محله ویاناسا

 در جنوب شهر، محله شیک و زیبای ویا ناسا بین دریاپه و بافت قدیمی شهر قرار گرفته است. این محله را شاید بتوان توریستی ترین منطقه شهر دانست و فروشگاه های مختلف در داخل ساختمان های قدیمی متعلق به قرن ۱۷ زینت بخش خیابان شده اند. طاقی های جلوی ساختمان ها در گذشته به عنوان پناهگاهی برای دستفروشان استفاده می شده است. 

 

خرید تور سوئیس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
  نفر این تور را پسندیده اند.